You are currently viewing Zuchy na kuligu

Zuchy na kuligu

26. 1. 2020

W ostatnią sobotę stycznia odbył się kulig dla dzieci z gromad zuchowych „Wesołe Ogniki” z Olbrachcic, „Mieszkańcy Zielonego Lasu” z Cierlicka i Błędowic, oraz dla drużyny harcerskiej „Czarne Pantery” z Trzyńca. O godzinie 7.45 rano wszyscy uczestnicy, razem 52 osób, wyjechali z Cierlicka w stronę Istebnej, by rozpocząć zimową przygodę na śniegu, którego niestety u nas brak. O godzinie 9.30 już wszyscy siedzieli poukładani w pięciu wozach, ciągniętymi każdy dwoma konikami (Kaja i Gniadek). Jazda trwała około 30 minut. Po tej przygodzie rozpoczęły się dalsze zimowe zabawy… współzawodnictwa drużynowe na śniegu, turlanie się po śniegu i dalsze białe szaleństwa. Posiłek zapewniła kadra opiekając parówki na ogniu. O godz. 11.30 saniami powróciliśmy do Istebnej, gdzie kontynuowaliśmy wspólne gry i zabawy w zimowym lesie. Po południu nadszedł czas powrotu i wszyscy zadowoleni z fajnej wyprawy wracali do domu. Impreza była super!

Dodaj komentarz